O mnie

Web Developer, Web Designer & WordPress Developer

Aleksandra Siemieniuk

Jestem freelnacerem samoukiem z sześcioletnim doświadczeniem w branży. Mój styl działania określa systematyczność oraz motywacja do ciągłego doszkalania się. W marcu 2020 r. ukończyłam kurs programowania Kodilla Web Developer Plus.

Od kilku lat prowadzę startup zajmujący się projektami webowymi w większości opartymi na Wordpressie. Posiadam doświadczenie w pracy z klientami. Z każdym z nich pracuję indywidualnie. Prowadzę projekt od zera, na w pełni działającej stronie internetowej kończąc. Zaczynam od badania potrzeb, poznania upodobań estetycznych klienta, specyfiki branży oraz odbiorców strony. Na tej podstawie buduję hierarchię celów i zadań, architekturę treści oraz strukturę nawigacji. Następnie tworzę projekt graficzny oraz implementuję odpowiednie funkcjonalności.

Łączę wiedzę z różnych specjalizacji (webdesign, web development, UI/UX), a także współpracuję z grafikami, programistami i copywrighterami. Dlatego zawsze potrafię dopasować się do indywidualnego charakteru zlecenia.

Moje atuty: dobra organizacja pracy, dokładność, umiejętność rozwiązywania problemów i planowania, dociekliwość, wyczucie potrzeb klienta, kreatywność, przystępny język, terminowość, chęć do nauki.

Technologie i narzędzia: HTML, CSS, RWD, Bootstrap, Wordpress, Photoshop, Git, JavaScript ES6, AJAX, Node, React, Express, Redux, React Router, MongoDB, Jira, Kanban, WebSocket, Mongoose, NPM, Webpack.

Profil LinkedInProjekty na GitHub