Jetline

„Gdy zdecydowałam o przygotowaniu nowej odsłony strony jetline.pl, zdecydowałam także, że Ola będzie odpowiadała za maksymalnie dużą część projektu. Sadzę, że model współpracy, w którym wykonawca wnosi zaangażowanie i wiedzę merytoryczną a zleceniodawca zaufanie i przestrzeń, jest podstawą.

Ola zrobiła research dotychczasowej strony i zebrała brakujące dane w briefie, po czym przedstawiła kilka wersji i zarekomendowała tę, którą uznała za najlepiej odpowiadającą naszym potrzebom. Na każdym etapie mogłam liczyć na uważną analizę i jej szczerą radę. Na każdym etapie miałam poczucie, że wspólnie pracujemy nad projektem, który nie jest jej obojętny i w który się angażuje.

Ola jest rzetelna, komunikatywna i otwarta na sugestie. Co bardzo ważne: umie słuchać, a to kluczowe. I rzecz nieczęsto spotykana – naprawdę potrafi pracować zdalnie, czyli nasza strona powstawała, a ja jednocześnie byłam w mentalnym i realnym kontakcie z nią. Potrafiła to połączyć wiedząc, że bycie w kontakcie jest dla mnie ważne.”


Agnieszka Maszewska
www.jetline.pl

Przy Zielonym Stole

„Dlaczego warto zrobić swoją stronę z Olą? Przede wszystkim dlatego, że ma anielską cierpliwość. Potrafi wysłuchać klienta, dopytać i doprecyzować każdy szczegół. Z wielką dokładnością przeprowadziła mnie przez cały proces tworzenia strony. Ola odpowiadała na wszystkie moje pytania, sprawiła, że zagadnienia trudne stały się jasne, lekkostrawne i klarowne. Nawet po zakończeniu naszej współpracy odpowiada na wątpliwości i wspiera w kwestiach technicznych. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.”


Edyta Skorupska
www.przyzielonymstole.pl

Fundacja Rejs Odkrywców

„Jak często zdarza się Wam pracować z kimś, kogo w życiu nie widzieliście? Jak często zdarza się Wam rozumieć z kimś bardzo dobrze, kontaktując się i ustalając wszystko głównie via mail i komunikator? Jeśli podobnie jak ja nie sądziliście, że to jest możliwe, że zadziała, że się da – mówię Wam: z Olą się da. Jest dokładna, pracowita, zaangażowana. Jej organizacja pracy, sposób kontaktu, tempo wdrażania zmian powodowały, że byłam absolutnie spokojna o powstającą stronę, choć Ola weszła w rozpoczęty już projekt, a to zazwyczaj niechętnie podejmowane wyzwanie.

Ola przeanalizowała za i przeciw. Usystematyzowała kroki. Rozwiała wątpliwości. Podsunęła nowe rozwiązania. Działała szybko, sprawnie, zgodnie z planem i umową, sygnalizując kolejne kroki dzięki czemu wiedziałam, na jakim etapie jest cały projekt. Czy wrócę do Oli z kolejnym zadaniem? Oczywiście, tak. Bardzo się cieszę, że ją poznałam. Choć przecież … tak naprawdę… nadal się nie znamy.”


Agnieszka Maszewska
www.rejsodkrywcow.pl

Symulakra

„Pani Aleksandra jest osobą, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, bo to, co robi, jest przede wszystkim jej pasją. Rozumiałyśmy się bez słów, jej pomysły były fantastyczne, a rzetelność i skrupulatność godna podziwu. Polecam Panią Aleksandrę z czystym sumieniem każdemu, kto szuka osoby kompetentnej i terminowej, ale również oferującej niebanalne, świeże spojrzenie, jakiego brak wielu specjalistom w jej branży.”


Agnieszka Bukowczan-Rzeszut
www.symulakra.pl

Samspol – dealer Samsonite

„Po wielu latach współpracy z wieloma firmami zajmującymi się stronami internetowymi nasza firma trafiła przypadkiem do Pani Aleksandry. Przypadek ten okazał się strzałem w dziesiątkę. Panią Aleksandrę charakteryzuje sumienność, pracowitość, fachowość i dobre rozeznanie na rynku w ciągle zmieniających się technologiach tworzenia stron www. Bardzo ważnym dla tej pozytywnej opinii był fakt, iż Pani Aleksandra była w stanie w przeciwieństwie do jej poprzedników dobrze zarządzać czasem pracy. Bierze na siebie tylko taką ilość zleceń, jakiej jest w stanie podołać. Dzięki temu współpraca przebiega płynnie i jeśli klient tylko wie czego chce, to może być pewnym realizacji swojego zlecenia w terminie.”


Sylwester Fronc
www.samspol.com.pl

Pod Gruszą i Lipą

„Mogę zdecydowanie polecić współpracę z Panią Aleksandrą. Ma intuicyjne wyczucie gustu i potrzeb klienta.”


Dobre Miejsce

„Z potrzeby stworzenia nowej strony mojej działalności nawiązałam współpracę z Panią Olą. Efekty mówią same za siebie. Jednak dodam, że oprócz doświadczenia, wiedzy, spotkałam się z umiejętnością słuchania oraz wychodzeniem naprzeciw wymaganiom. Świetne wyczucie estetyki, nowatorskie rozwiązania. Na pewno skorzystam ponownie.”


NZOZ Deteomed

„Nasza spółka prowadzi działalność medyczną od roku 2000. W tym czasie mieliśmy różne doświadczenia z firmową stroną www. Początkowo strona wykonana przez jednego z kolegów, później dwie wersje przygotowane przez profesjonalistów, a przynajmniej tak można sądzić po cenie. W końcu dość przypadkiem zetknęliśmy się z panią Aleksandrą. Zmiana struktury naszej firmy dała bodziec do zmiany wyglądu strony. I udało się bardzo dobrze. Pod względem estetycznym i funkcjonalnym strona jest bez zarzutu. I można jako klient trochę kaprysić. A wszystko za adekwatną cenę. To dla klienta z Krakowa ważne.”


Antoni Szczepanik
www.deteomed.pl

Lucciola Ladies Rock Camp

„Oszalałam ze szczęścia, kiedy Ola oddała mi stronę po zmianach. W końcu wszystko miałam poukładane jak w pudełeczku, zero chaosu, archiwum, edycje posegregowane latami – gigantyczne poczucie ulgi, naprawdę super!”


LoveBrands Events

„Z Olą mieliśmy przyjemność współpracować przy tworzeniu strony internetowej dla naszego nowego działu eventowego. Na każdym etapie powstawania projektu mogliśmy liczyć na jej wsparcie i kreatywne podejście do tematu, dzięki czemu udało nam się stworzyć nieszablonową wizytówkę spójną z naszą główną wizualizację.

Podczas tworzenia strony Ola wykazywała się niezwykłą cierpliwością. Po zakończeniu współpracy nadal nas wspierała i odpowiadała na wszelkie pytania związane z jej obsługą. Oprócz zaangażowania i pełnego profesjonalizmu nie możemy nie wspomnieć o idealnej komunikacji i błyskawicznym wprowadzaniu w życie naszych uwag. Szczerze polecamy współpracę!”


Urszula Tygielska
www.lovebrandsevents.pl

Aga Zaryan

Profesjonalnie, dokładnie i na czas – te trzy określenia oddają naszą współpracę z Olą przy stronie dla Agi Zaryan. Kooperacja przebiegła bardzo sprawnie, mimo tego że czasu na zrobienie strony było wyjątkowo mało. Świetna komunikacja, duża kreatywność i wielkie pokłady spokoju w stosunku do naszych miliona pomysłów na godzinę, zasługują na szczególną pochwałę :) Na pewno wrócimy ponownie!


Tomasz Czulak
www.agazaryan.eu

Henry – kartki okolicznościowe

Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy i dotrzymane terminy – najważniejsze chyba dla zamawiającego usługę. Ponadto Pani Aleksandra aktywnie uczestniczy w procesie tworzenia strony internetowej. Pod względem technicznym jak i wizualnym. Analizuje branżę, dla której pracuje, kieruje na odpowiednie rozwiązania, przygotowuje stronę do ewentualnej rozbudowy.

Nasza strona działa bezproblemowo, tak jak chcieliśmy. Obsługa jej jest bardzo intuicyjna. Aktualizacja odbywa się sprawnie. Otrzymaliśmy wszystkie narzędzie i instrukcje, jak dalej działać ze stroną. Dodatkowo za co cenimy współpracę: bezproblemowy kontakt, szczere uwagi, korekty na naszą prośbę (różnie teraz z tym bywa).


Cezary Popiel
www.henry.net.pl

Noclegi Urocza

„Jest to już kolejna strona wykonana na potrzeby mojej działalności. Zazwyczaj proces tworzenia trwał bardzo długo lub nie był skończony. Pierwszy raz trafiłem do Pani Aleksandry i na pewno nie ostatni. Współpraca od samego początku układała się bardzo sprawnie, bez najmniejszych problemów. Serdecznie polecam!”


Maciej Sugier
www.noclegi-urocza5.pl

Tomo Guitars

„Z Aleksandrą Siemieniuk miałam przyjemność współpracować przy tworzeniu strony internetowej dla jednego z klientów naszej agencji. Wykonała ją bardzo sprawnie i z dużym zaangażowaniem podpowiadając jak sprawić, by była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalna. Szczerze polecam jej firmę do tego typu projektów.”


Joanna Niemiec – LoveBrands Relations
www.tomoguitars.pl

Ban Mai – Smaki Azji

„Chcielibyśmy serdecznie podziękować za świetne wykonanie zlecenia, profesjonalne podejście do problemów i zagadnień, elastyczny sposób myślenia i niesamowicie pozytywnego nastawienia do pracy. Otrzymaliśmy wiele wyrazów uznania na temat wykonanej strony internetowej szczególnie pod kątem czystości kodu, szybkiej reakcji strony, a także niezwykle starannego wykonania z dbałością o szczegóły i standardy UX / UI. Rekomendujemy Panią jako rzetelnego i solidnego kontrahenta, z którym warto działać w każdym projekcie związanym ze stronami Wordpress.”


Vu Le Huy, UX Media
www.banmai.pl

Restauracja Konstytucja

„Z Panią Olą współpracowaliśmy przed dwa lata w zakresie obsługi domen dwóch restauracji. Dodatkowo Pani Ola zajmowała się projektami, które były niezbędne w części dotyczącej reklamy. Wszystkie prace wykonywane były na czas, a w sytuacjach trudnych można było liczyć na rozwiązania, które dla większości byłyby niemożliwe do spełnienia. Gorąco polecam!”


Jacek Kotwicki
www.konstytucja.waw.pl

EduMoto

„Dzięki Oli ziściłam moje plany odkładane gdzieś na dno szuflady z napisem: „na później”. Myślałam, że bycie właścicielem strony jest kosztowne i czasochłonne. Już bardziej nie mogłam się mylić! Teraz mam stronę, z której jestem dumna i szczęśliwa. Ola tworzy strony dokładnie, z zaangażowaniem, wiedzą, determinacją i spokojem (dla takich raptusów jak ja!), a przy tym konkuruje cenowo ze zblazowaną społecznością webmasterów.”


Edyta Bartosiak
www.edumoto.net 

Poloki Band

„Polecamy serdecznie współpracę z Panią Aleksandrą i z radością udzielamy pełnych referencji :) Pani Ola wykazała się wyjątkową kreatywnością i zaskakiwała nas pomysłami oraz nieszablonowym podejściem do projektu wykonania strony internetowej naszego coverowego zespołu. Na uwagę zasługuje doskonała komunikacja, WEB warsztat i błyskawiczne wdrażanie naszych pomysłów do projektu.”


Marek Lis
www.polokiband.com