O mnie

Jestem gitarzystką i webdesignerem. Kiedy nie gram na gitarze, projektuję strony, a gdy nie projektuję stron, gram na gitarze. W obu dziedzinach jestem samoukiem. Dawno temu obiecałam sobie, że nigdy nie będę nudzić się w pracy. I codziennie staram się dotrzymywać słowa.

Do zbudowania pierwszej strony skłoniła mnie ciekawość oraz życiowy przymus, a konkretnie prozaiczny brak kasy. Potrzebowałam miejsca w sieci do informowania o koncertach i aktualnościach. Doszłam do wniosku, że szybciej sama nauczę się HTML-a, niż uzbieram na ten cel do skarbonki.

Z biegiem czasu zauważyłam, że informatycy mają dwie słabości. Mówią technicznym językiem niezrozumiałym dla reszty świata oraz są nieterminowi. Z relacji znajomych wynikało jednoznacznie – skończenie projektu na czas graniczy z cudem.

Dwie sprawy - mówić do ludzi do po ludzku oraz dotrzymywać terminów. Proste. Tak powstał mój slogan - WEBDESIGN PO LUDZKU.

Slogan i sposób pracy. Wiem, że projekty internetowe mogą być źródłem niezłego stresu. Albo rodzą się w atmosferze chaosu albo ciągną się miesiącami i nigdy nie zostają sfinalizowane. Ze mną masz pewność, że skończymy na czas. Palpitacje zostawmy konkurencji.

Aleksandra Siemieniuk

____________

Czym się zajmuję


Szczegółowo analizuję

Obniżam temperaturę

Daję wytchnienie

Zmniejszam ciśnienie